Katarzyna Głuchowska

Przenośne infoporty do tłumaczeń symultanicznych w Warszawie

Zamów mobilne infoporty do tłumaczenia symultanicznego na małe spotkania i wizyty w terenie.

Skontaktuj się ze mną

Tłumaczenie symultaniczne

Tłumaczenie konsekutywne

Sprzęt do tłumaczeń symultanicznych

Infoporty do tłumaczeń symultanicznych

lekkie rozwiązanie na spotkanie w biegu

Mobilność. Jeśli priorytetem jest mobilność, warto pomyśleć o tłumaczeniu przez infoporty, (Możesz znać je pod nazwą tourguide i pewnie choć raz korzystałeś/ korzystałaś z nich podczas wizyty w muzeum). Infoporty są przenośnymi urządzeniami, które umożliwiają tłumaczenie dla indywidualnych słuchaczy. Składają się z zestawu słuchawkowego i odbiornika, który odbiera sygnał tłumaczenia. Dodatkowo należy pamiętać o mikrofonie dla tłumaczy.

Dostępność. Infoporty są wygodne i łatwe w obsłudze, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla mniejszych spotkań biznesowych, wizyt studyjnych czy tłumaczenia podczas podróży autokarem lub w ruchu. Dzięki infoportom każdy uczestnik może otrzymać tłumaczenie w swoim własnym tempie i bez zakłócania innych słuchaczy. Są one bardziej mobilne i elastyczne niż kabiny, co czyni je odpowiednimi dla mniejszych grup lub wydarzeń, gdzie tłumaczenie odbywa się równolegle w różnych językach.

Jakość dźwięku w tłumaczeniu symultanicznym. Warto zdać sobie sprawę, że w przypadku infoportów, jakość sygnału na wejściu i wyjściu jest poza naszą kontrolą. Infoporty nie przewidują udziału realizatora dźwięku w wydarzeniu. Jeżeli jakikolwiek inny sprzęt zakłóci sygnał infoportów, tłumacze nie będą w stanie nic z tym zrobić. Infoporty mogą sprawdzić się na niewielkim spotkaniu w sali konferencyjnej, gdzie słuchacze i tłumacze pozostają w kontakcie przez całe wydarzenie.

Miejsce dla tłumaczy. Pamiętaj jednak, że tłumacze nadal potrzebują miejsca (stolika, 2 krzeseł) i fakt, że przez całe spotkanie mówią równolegle z mówcami, może rozpraszać i męczyć uczestników spotkania. Jednocześnie, nie można usadzić tłumaczy zbyt daleko, ponieważ muszą doskonale słyszeć wypowiedzi mówców.

KATARZYNA GŁUCHOWSKA

Komplekowa obsługa tłumaczeniowa

Profesjonalni tłumacze konferencyjni z doświadczeniem w każdym biznesie.

Najnowsze i niezawodne tourguide’y do tłumaczeń

Opowiedz co planujesz i razem dobierzmy optymalne rozwiązanie