Katarzyna Głuchowska

Kabiny do tłumaczeń symultanicznych w Warszawie!

Nasze wysokiej jakości kabiny do tłumaczeń symultanicznych zapewniają płynne i dokładne doświadczenie tłumaczeniowe, pozwalając Ci skupić się na swoich celach biznesowych bez barier językowych.

Kabina, odbiorniki i tłumacze symultaniczni od jednego dostawcy!

Skontaktuj się ze mną

Tłumaczenie symultaniczne

Tłumaczenie konsekutywne

Sprzęt do tłumaczeń symultanicznych

Kabiny do tłumaczeń symultanicznych ze słuchawkami

Kabiny do tłumaczeń symultanicznych to specjalnie zaprojektowane, dźwiękoszczelne budki o wymiarach 1,50 x 1,50 x 1,90 m. To przestrzeń, która swobodnie mieści dwóch tłumaczy.

Wyposażenie. Kabiny są zazwyczaj wyposażone w zaawansowane urządzenia, takie jak: pulpity z mikrofonami, zestawy słuchawkowe, systemy przesyłania dźwięku czy monitor, który zapewnia podgląd na salę lub wyświetlaną prezentację.

Komfort i dyskrecja. Kabina do symultany to idealne rozwiązanie podczas dużych wydarzeń. Idealnie nadaje się na  konferencje, gale, kongresy, gdzie istnieje potrzeba tłumaczenia dla dużej grupy słuchaczy. Kabiny do tłumaczeń symultanicznych to dyskretne i nierzucające się w oczy rozwiązanie, gwarantujące prywatność tłumaczom konferencyjnym.

Jakość dźwięku i pełna kontrola. Kabiny oferują wysoką jakość dźwięku dla gości, ponieważ nad jakością sygnału, który wchodzi i wychodzi z kabiny czuwają realizatorzy dźwięku.  Technicy zachowują czujność i reagują w razie zakłóceń.  Pamiętaj, że tłumaczenie symultaniczne to silnie przebodźcowujące mózg zajęcie.  Im ciszej w kabinie, tym w lepszej formie będą tłumacze.

Sprzęt do tłumaczeń w gotowości. Montaż kabiny i sprawdzenie jakości dźwięku (sound check) można zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem, żeby zyskać pewność, że wszystko działa sprawnie od pierwszej minuty wydarzenia. Montaż kabiny symultanicznej w dniu poprzedzającym wydarzenie jest dodatkowo płatny.

KATARZYNA GŁUCHOWSKA

Tłumaczenie symultaniczne 3w1

Najlepsi tłumacze konferencyjni z wieloletnim doświadczeniem w Twojej specjalizacji.

Zgrany zespół techników i najwyższej jakości sprzęt do tłumaczeń.

Wybór optymalnego rozwiązania tłumaczeniowego na miarę twojego wydarzenia